پیام پیشواز.

پیام پیشواز

با جمله و یا متن دلخواه خود به استقبال دیگران بروید.

.
معرفی

با استفاده از این سرویس تماس گیرندگان با شما می توانند به جای آهنگ پیشواز، پیام، خبر، جملات زیبا و یا هر پیام دیگری که شما انتخاب می‌کنید را مشاهده کنند.

مزایای سرویس پیام پیشواز:

  • در حالیکه فرد تماس گیرنده در انتظار پاسخگویی است، می توانید احساس خود در آن لحظه، وضعیت دسترسی، جملاتی زیبا، لطیفه و... را با او به اشتراک بگذارید.
  • در زمان‌هایی که قادر به پاسخگویی نیستید می‌توانید از این طریق به تماس گیرندگان تان اطلاع دهید.
  • با تنظیم پیام پیشواز مناسب می‌توانید خبری را به اطلاع دیگران برسانید بدون این که نیاز باشد تا برای پرشماری از مخاطبان‌تان پیامک بفرستید.

امکانات سرویس پیام پیشواز:

  • تعریف لیست مجاز: پیام پیشواز تنها برای افرادی که نامشان در این لیست آمده است نشان داده می‌شود.
  • تعریف لیست غیر مجاز: پیام پیشواز تنها برای افرادی که نامشان در این لیست آمده است نشان داده نمی‌شود و باقی مخاطبین شما قادر به مشاهده پیام پیشواز شما هستند.

هزینه استفاده از سرویس ماهانه تنها ۴۵۰ تومان است. هر ماه فرصت انتخاب ۳۰ پیام پیشواز دارید. پس از پایان مهلت یک ماهه، برای ادامه استفاده از سرویس لازم است تا مجددا درخواست اشتراک کنید.

روش خرید و استفاده

برای فعالسازی عدد "۱" را به ۸۵۸۵ ارسال و یا از اپلیکشین ایرانسل‌من استفاده کنید.

برای تنظیم عبارت انتخابی خود، می‌توانید عبارت مورد نظرتان را به ۸۵۸۵ پیامک کنید. در این صورت، عبارت پیامک شده جایگزین عبارت قبلی (در صورت وجود) خواهد شد.

تغییر عبارات دلخواه، حداکثر تا ۳۰ بار رایگان بوده و برای تغییر بیش از ۳۰ بار، به ازای هر بار مبلغ ۱۰ تومان از حساب شما کم خواهد شد.

برای غیرفعالسازی حرف "L" را به ۸۵۸۵ ارسال و یا از اپلیکشین ایرانسل‌من استفاده کنید.

ممکن است دوست داشته باشید: